لپ تاپ استوک اداری

در هر اداره، سازمان، شرکت و آموزشگاه نیاز است مجموعه‌ای از سیستم‌های رایانه‌ای وجود داشته باشد تا کارمندان بتوانند امور اداری را به راحتی مدیریت کنند. البته در عصر حاضر که تکنولوژی پیشرفت کرده و از طریق اینترنت می‌توان تمامی فعالیت‌های کاری را حتی از راه دور نیز تحت کنترل قرار داد، بنابراین وجود لپ تاپ و کامپیوتر در محیط‌های کاری، ضرورت بیشتری پیدا می‌کند.

قطعا خرید تعداد زیادی لپ تاپ برای همه کارمندان، هزینه‌بر خواهد بود. در چنین زمان‌های بهتر است به سراغ لپ تاپ استوک اداری برویم. باید در زمان خرید، کیفیت و عملکرد لپ تاپ را مد نظر قرار دهید چون قرار است برای مدت زمان بسیار طولانی و در طول روز حداقل ۱۰ ساعت از این لپ تاپ استفاده شود.

پس حتمآ این مطلب را با دقت مطالعه کنید تا بتوانید لپ تاپ استوک مناسب برای امور اداری را خریداری کنید.

 


بیشتر بدانید : در زمان خرید لپ تاپ چه نکاتی را رعایت کنیم


 

لپ تاپ استوک اداری
لپ تاپ استوک اداری

آیا خرید لپ تاپ استوک اداری مناسب است؟

همان گونه که می‌دانید لپ تاپ‌ استوک به انواع سیستم‌های رایانه گفته می‌شود که توسط مشتریان قبلی برای چند ماه تا چند سال مورد استفاده قرار گرفته و یا اینکه خط تولید آن‌ها به طور کامل متوقف شده است. بنابراین بسیار مهم است که شما به سراغ انواع لپ تاپ استوک بروید که از نظر کارایی، عملکرد و کیفیت سخت‌افزار‌های موجود در آن‌ها، در سطح ‌ایده‌آلی باشند.

 

معمولاً بهترین کار برای خرید سیستم‌های رایانه‌ای در سازمان‌ها، شرکت‌ها و آموزشگاه‌ها این است که به سراغ لپ تاپ استوک اداری برویم چون با کمترین هزینه می‌توان سیستم‌های قوی را برای کارمندان فراهم کرد بدون اینکه نیاز باشد هزینه زیادی را برای خرید لپ تاپ‌های نو پرداخت کنیم.

بیشتر بدانید :   مهمترین تفاوت‌ های لپ تاپ و کامپیوتر

 

بنابراین اگر برای خرید لپ تاپ استوک مناسب جهت امور اداری به سراغ نمایندگی‌های معتبر و یا فروشندگانی که سابقه درخشان در زمینه دارند بروید، قطعا به شما سیستم‌های معرفی می‌گردد که دامنه کارایی آن‌ها، کیفیت، عملکرد و همچنین قدرت سخت‌افزار‌های موجود در آن‌ها در سطح عالی قرار دارد.

در نتیجه از نظر عملکردی، هیچ تفاوت بین لپ تاپ استوک با لپ تاپ نو نخواهد بود. تنها ممکن است در ظاهر آن تفاوت‌های را مشاهده کنید.

 

برای مثال لپ تاپ استوک اداری از نظر میزان تمیز بودن ظاهری نیز درجه‌بندی می‌شود. برخی از آن‌ها هیچگونه خط و خش بر روی خود ندارند و در نتیجه کسی متوجه دست دوم بودن آن‌ها نمی‌شود.

اما در برخی از انواع لپ تاپ ‌های استوک ‌اداری خط‌های ریز دیده می‌شود که البته مسأله قابل چشم پوشی است چون خط‌ها زیاد به چشم نمی‌آید. بنابراین همین مسئله باعث می‌شود که قیمت لپ تاپ پایین بیاید. پیشنهاد ما بر این است که چون در محیط‌های اداری به تعداد زیادی لپ تاپ نیاز دارید، به جای اینکه هزینه خود را صرف خرید لپ تاپ نو کنید، به سراغ لپ تاپ استوک اداری بروید که بتوانید همان کارایی از لپ تاپ نو را با قیمت پایین‌تر دریافت کنید. در نتیجه می‌توانید تعداد لپ تاپ‌ها را در محیط کار افزایش دهید.

لپ تاپ استوک
لپ تاپ استوک

آیا لپ تاپ استوک اداری و گارانتی دارد؟

زمانی که به کارفرمایان پیشنهاد می‌دهیم برای محیط کاری خود به سراغ لپ تاپ استوک اداری بروند نگران این موضوع هستند که این سیستم‌ها گارانتی نداشته و اگر خراب شوند هزینه زیادی برای آن‌ها تمام خواهد شد. در صورتی که لازم است بدانید لپ تاپ ‌های استوک به محض ورود به ایران، تحت تست سخت‌افزاری قرار می‌گیرند تا تمامی قسمت‌های آن‌ها کنترل گردد. زمانی که مهندسین کامپیوتر و کارشناسان مطمئن شوند هیچ عیبی در لپ تاپ وجود ندارد، یک بازه زمانی گارانتی را برای آن در نظر می‌گیرند و فروشنده موظف است که در این مدت از شما حمایت کرده و در صورتی که نقصی در سیستم بروز کرد، بدون هیچ هزینه آن را برطرف ‌نماید.

بیشتر بدانید :   راهنمای خرید لپ تاپ استوک بوشهر

 

فاکتور‌های مهم در زمان خرید لپ تاپ استوک اداری

برخی از افراد در زمان خرید لپ تاپ، تنها به فکر هزینه‌ها هستند در صورتی که فراموش نکنید شما قرار است از این سیستم برای مدت زمان بسیار طولانی استفاده کنید. اگر کارایی آن مناسب نباشد، مجبور هستید در مدت زمان کوتاه مجدداً نسبت به خرید لپ ‌تاپ اقدام نمایید. بنابراین با توجه به اینکه لپ تاپ ‌های اداری در طول روز مدت زمان زیادی روشن بوده و باید حجم زیادی از اطلاعات را پردازش کنند، لذا در زمان خرید لپ تاپ استوک اداری حتماً به حافظه رم، قدرت سی پی یو، قدرت کارت گرافیک، ظرفیت شارژ باتری و سلامت آن، سلامت صفحه نمایشگر و سلامت صفحه کلید توجه کنید. تمامی اطلاعات مربوط به سلامت سخت‌افزاری لپ تاپ در نتیجه تست ارائه شده است. شما باید از فروشنده بخواهید که نتیجه تست را در اختیار شما قرار دهد

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 5

No votes so far! Be the first to rate this post.