راهنمای خرید

لپ تاپ استوک اپل

apple stock

برای خرید لپ تاپ حتماً به سراغ فروشگاه‌های معتبر بروید چون کارشناسان فروش تمامی اطلاعات مربوط به نوع لپ تاپ انتخابی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای مثال برخی از لپ تاپ‌ها خط فروش آن‌ها متوقف شده و یا اینکه توسط مشتری مرجوع شده‌اند و اکنون در بازار تحت عنوان لپ تاپ نو و جدید به مشتریان به فروش می‌رسند. در صورتی که فروشندگانی که منصف هستند حتماً به مشتری خواهد گفت که این لپ تاپ در گروه لپ تاپ ‌های استوک قرار گرفته است. هر چند که از نظر قدرت کارایی و کیفیت هیچ تفاوتی با لپ تاپ‌های جدید و نو ندارند.

 

همان‌گونه که برند لپ تاپ بسیار متنوع است ، این قانون در مورد لپ تاپ استوک نیز صدق می‌کند. اگر به فکر خرید لپ تاپ استوک اپل هستید حتماً این مطلب را مطالعه نمایید.

 

apple laptop stock

آیا خرید لپ تاپ استوک اپل عاقلانه است؟

بسیاری از مردم علاقه‌مند به خرید لپ تاپ‌های اپل هستند. همانگونه که می‌دانید این برند شهرت جهانی بسیار زیادی داشته و نه تنها در زمینه لپ تاپ بلکه تولید گوشی و همچنین تبلت، توانسته است پیشگام باشد. اما اگر بحث قیمت را در نظر بگیرید، مسلماً خرید لپ تاپ اپل بسیار گران تمام خواهد شد.

 

به همین دلیل همه افراد قدرت خرید آن را ندارند. بنابراین پیشنهاد ما به این دسته از افراد این است که به سراغ لپ تاپ استوک اپل بروند. شما با قیمت بسیار پایین و مناسب می‌توانید یک لپ تاپ باکیفیت بخرید.

بیشتر بدانید :   چگونه می ‌توان مشکل صدا نداشتن لپ ‌تاپ را برطرف کرد؟

 

لپ تاپ استوک اپل به طور عمده از مراکز آکادمیک و اداری اروپا و آمریکا خریداری می‌شود و به محض ورود به کشور، تست‌های مربوط به تعیین سلامت سخت‌افزار لپ تاپ انجام می‌گیرد. کارشناسان موظف هستند از تک تک دستگاه‌های لپ تاپ استوک اپل که وارد ایران می‌شوند تست سخت‌افزاری بگیرند. نتیجه تست را به همراه بارکد که بر روی لپ تاپ قرار دارد، ذخیره خواهد شد. در نتیجه در صورتی که شما در زمان استفاده از لپ تاپ دچار مشکل شده و نیاز به تعمیرات داشته باشید، می‌توانید از گارانتی که فروشنده تعیین کرده است استفاده کنید.

 

بنابراین اگر می‌خواهید لپ تاپ استوک اپل بخرید ولی به دلیل اینکه دست دوم است نگران هستید، باید به شما بگوییم که اگر به این فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید به دلیل اینکه تست سخت‌افزاری کامل از این قبیل سیستم‌ها گرفته شده است، مطمئن خواهید بود که هیچ نقصی در آن‌ها وجود ندارد. شما تنها باید از نظر ظاهری آن را چک کنید.

 

apple laptop

گروه ‌بندی لپ تاپ استوک اپل

انواع لپ تاپ استوک از نظر شکل ظاهری به چند دسته تقسیم می‌شوند:

  • لپ تاپ استوک اپل گرید ++A

این سیستم از نظر ظاهری وضعیت بسیار عالی دارد و شبیه یک لپ‌ تاپ نو به نظر می‌رسد. در واقع هیچگونه خط و خش بر روی آن مشاهده نمی‌کنید.

  • لپ تاپ استوک اپل گرید  +A

این لپ تاپ از نظر ظاهری نیز کاملاً سالم و تمیز است و اگر خط و خش بر روی آن وجود داشته باشد قابل برطرف کردن و قابل چشم پوشی خواهد بود چون این خط و خش‌ها بسیار جزئی هستند.

  • لپ تاپ استوگ اپل گرید B

اما سومین درجه از لپ تاپ استوک اپل، درجه B است که ظاهر آن دارای خش‌هایی است به راحتی قابل مشاهده بوده و بنابراین نمی‌توان آن را یک لپ ‌تاپ تمیز نامید چون ایراداتی که در ظاهر آن وجود دارد باعث می‌شود که همه متوجه شوند لپ تاپ، دست دوم است. اما از نظر کاربردی نیز هیچ نقصی در داخل آن وجود ندارد.

بیشتر بدانید :   ۱۰ لپ تاپ حرفه ای زیر ۱۰ میلیون تومان

 

apple stock

گارانتی لپ تاپ استوک اپل

مسلما همه ما در زمان خرید هر وسیله برقی به دنبال طولانی بودن گارانتی آن هستیم. مسئله‌ای که در ذهن مردم وجود دارد این است که لپ تاپ‌ های استوک‌ به دلیل اینکه از حالت آکبند خارج شده‌اند گارانتی ندارند.

 

در صورتی که اینگونه نیست. لپ تاپ استوک اپل به محض وارد شدن به ایران، توسط کارشناسان تست سخت‌افزاری شده و وقتی مطمئن شدند که این لپ تاپ سالم است، یک گارانتی برای آن در نظر گرفته می‌شود.

 

بنابراین شما با خیال آسوده و بدون اینکه نگرانی از این بابت داشته باشید می‌توانید از لپ تاپ استوک اپل استفاده کنید. حتما در زمان خرید، به فروشگاه‌های معتبر مراجعه کرده و گارانتی را با دقت کنترل کنید تا مطمئن شوید که چند سال برای آن ضمانت نامه در نظر گرفته شده است.

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 5

No votes so far! Be the first to rate this post.

نوشته های مشابه