راهنمای خرید

راهنمای خرید لپ تاپ استوک در تهران 

رهنمای لپ تاپ استوک تهران

خرید لپ تاپ استوک تهران 

لپ تاپ ‌های استوک بهترین انتخاب برای محیط‌های کاری هستند. وقتی در مورد لپ تاپ استوک صحبت می‌کنیم منظور ما سیستم‌های رایانه‌ای هستند که از حالت آکبند یا پلمپ خارج شده و قبلاً توسط مشتریان مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

این لپ تاپ‌ها مورد تست قرار می‌گیرند و سپس در بازار برای فروش عرضه خواهند شد. با توجه به اینکه این لپ‌تاپ‌ها قبلاً استفاده شده و آکبند نیستند، همین دو فاکتور باعث کاهش قیمت لپ تاپ‌ های دست دوم شده و از طرفی همین دست دوم بودن سیستم باعث می‌شود که شما برای خرید مردد باشید. اما اگر بدانید که کارایی لپ تاپ ‌های استوک می‌تواند در حد یک لپ تاپ نو بوده و شما با هزینه کمتر می‌توانید یک سیستم رایانه‌ای ‌ایده‌آل در اختیار داشته باشید، قطعاً برای خرید ترغیب خواهد شد. اگر به فکر خرید لپ تاپ استوک تهران هستید حتماً این مطلب را مطالعه کنید تا بتوانید با آگاهی کامل یک سیستم مناسب خریداری نمایید.

لپ تاپ استوک تهران

لپ تاپ استوک تهران

چند فاکتور مهم برای خرید لپ تاپ استوک تهران 

هر لپ تاپ دست دومی نمی‌تواند مناسب باشد. حتی اگر شما با هدف استفاده از لپ تاپ برای بازی‌های فرزندتان می‌خواهید یک لپ تاپ استوک بخرید باز هم باید به کیفیت قطعات سخت‌افزاری آن و همچنین کیفیت ظاهری لپ تاپ توجه داشته باشید. در راستای خرید لپ تاپ استوک تهران چند نکته بسیار مهم را در نظر بگیرید تا هزینه مناسب و معقول را صرف کرده و یک سیستم ‌ایده‌آل به دست بیاورید:

  •  توجه به تست سلامت لپ تاپ استوک

اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که در خرید لپ تاپ استوک تهران باید در نظر بگیرید، تست سلامت است. یعنی در اولین قدم از فروشنده بخواهید تست سلامت را به شما نشان داده و اگر تخصصی در زمینه لپ تاپ ندارید حتماً آن را به مهندسین کامپیوتر نشان دهید.

بیشتر بدانید :   لپ تاپ استوک اپل

در این تست باید کلیه اطلاعات مربوط به سلامت سخت‌افزار‌ها، صفحه نمایش، صفحه کلید و به طور کلی سلامت کلیه قسمت‌های لپ تاپ درج شده باشد. همچنین اگر این لپ‌تاپ قبلاً مورد تعمیر قرار گرفته و برخی از قطعات آن عوض شده است، حتماً باید این موضوع در برگه سلامت درج شده باشد.

laptop

laptop

  •  داشتن گارانتی

 دومین فاکتور برای خرید لپ تاپ استوک تهران ضمانت‌نامه‌ای است که باید برای آن در نظر گرفته شود. برخی از فروشندگان ادعا می‌کنند چون لپ تاپ از حالت پلمپ خارج شده است، به همین دلیل ضمانت‌نامه ندارد. این حرف آن‌ها کاملاً منطقی است چون برای تمامی وسایل برقی اگر پلمپ دستگاه از بین برود، گارانتی آن تنها برای مشتری اول اعتبار داشته و اگر این وسیله به کس دیگری فروخته شود ضمانت‌نامه برای آن در نظر گرفته نخواهد شد. اما در مورد لپ تاپ‌ های استوک، قانون کاملاً متفاوت است. این لپ تاپ ها وقتی وارد کشور می‌شوند مورد ارزیابی قرار گرفته و تست سلامت آن‌ها ارائه می‌گردد.

کارشناسان فروش برای اینکه بتوانند اعتماد مشتریان را جلب کنند باید یک گارانتی با بازه زمانی طولانی مدت را برای لپ تاپ استوک در نظر بگیرند تا مردم با خیال آسوده به سراغ خرید لپ تاپ ‌های دست دوم بروند. به هر حال ممکن است در طول استفاده از این سیستم‌ها، مشکلی در داخل آن‌ها به وجود آمده و مشتری دچار نگرانی گردد. اگر ضمانت‌نامه اعتبار داشته باشد بدون هیچگونه نگرانی می‌توان تعمیرات را انجام داد.

  • ویژگی قطعات سخت‌افزاری لپ تاپ 

همانگونه که می‌دانید کیفیت و قدرت هر کدام از قطعات سخت‌افزاری که در داخل لپ تاپ وجود دارد، بر روی کارایی سیستم شما تأثیر می‌گذارد و به همین دلیل است که شما نمی‌توانید از یک لپ تاپ معمولی انتظار داشته باشید کار‌های گرافیکی و مهندسی را برای شما انجام دهد.

بیشتر بدانید :   ۱۰ لپ تاپ حرفه ای زیر ۱۰ میلیون تومان

بنابراین در زمان خرید لپ تاپ استوک تهران شما باید تمامی اهداف کاری و ویژگی قطعاتی که مد دارید را بر روی کاغذ لیست کرده و در اختیار کارشناسان فروش قرار دهید. آن‌ها می‌دانند که هر کدام از لپ تاپ ‌های استوک چه قدرتی دارند و در نتیجه بهترین سیستم را به شما معرفی خواهند کرد. 

  • قیمت لپ تاپ استوک تهران 

اگر چه قیمت لپ تاپ ‌های دست دوم نسبت به لپ تاپ نو بسیار پایین‌تر است اما در بین لپ تاپ‌ های استوک نیز تنوعی از قیمت را مشاهده می‌کنیم. براساس درجه‌بندی لپ تاپ و همچنین قطعات به کار رفته در داخل آن، قیمت لپ تاپ استوک تهران متفاوت خواهد بود. البته پیشنهاد ما این است که حتماً به نمایندگی‌های معتبر مراجعه کرده و در مورد قیمت، باز هم از چند مهندس کامپیوتر سؤال بپرسید.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 5

No votes so far! Be the first to rate this post.

نوشته های مشابه