راهنمای خرید

راهنمای خرید لپ تاپ استوک در شیراز

لپ تاپ استوک شیراز

خرید لپ تاپ استوک شیراز

برای آن دسته از افرادی که می‌خواهند تعداد زیادی سیستم رایانه برای محیط کاری خود بخرند، خرید لپ تاپ استوک  واقعاً انتخاب ‌ایده‌آلی خواهد بود. اما متأسفانه هنوز ذهنیت و باور اشتباهی در بین مردم کشور ما وجود دارد که فکر می‌کنند لپ تاپ ‌های دست دوم عمر کوتاهی داشته و نمی‌توانند کارایی خیلی خوبی را ارائه کند. اما ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که حتما اطلاعات کافی در مورد انواع لپ تاپ استوک به دست بیاورید تا بهتر بتوانید برای خرید لپ تاپ نو و یا لپ تاپ دست دوم تصمیم‌گیری کنید. جهت خرید لپ تاپ استوک شیراز شما باید چند نکته بسیار مهم را مد نظر داشته باشید تا بتوانید به یک انتخاب ‌ایده‌آل برسید.

به هر حال شما برای خرید لپ تاپ استوک شیراز هزینه می‌کنید و مسلما در شرایط فعلی که اقتصاد کشور دچار مشکلاتی شده و خرید وسایل برقی به خصوص سیستم‌های رایانه‌ای بسیار گران تمام می‌شود، حتی اگر قرار به سراغ خرید لپ تاپ استوک در شیراز بروید باید هزینه منطقی را پرداخت کرده و بهترین سیستم را در اختیار داشته باشید.

 

قبل از خرید، حتماً این مطلب را مطالعه کنید و نکاتی که ذکر می‌کنیم را به خاطر بسپارید.

 

خرید لپ تاپ استوک شیراز

خرید لپ تاپ استوک شیراز

راهنمای خرید لپ تاپ استوک شیراز

عزیزانی که تصمیم گرفته‌اند برای محیط کاری یا محیط آموزشگاهی خود به سراغ لپ تاپ ‌های استوک بروند، حتماً چند فاکتور زیرا موقع خرید مد نظر قرار بدهند:

  • در درجه اول حتماً تست سلامت لپ تاپ استوک شیراز را مورد بررسی قرار دهید. وقتی در مورد تست سلامت صحبت می‌کنیم یعنی فروشنده باید برگه‌ای به شما ارائه کند که از صفر تا صد جزئیات مربوط به وضعیت سلامت لپ تاپ در داخل آن ذکر شده باشد. اگر اطلاعات کلی را ملاحظه کردید، بهتر است اطمینان نکنید چون باید دقیقاً مشخصات هر کدام از سخت‌افزار‌ها، عمر مفید آن‌ها و مدت زمان گذشته از عمر آن‌ها ذکر شده باشد. همچنین اگر این سیستم قبلا تحت تعمیر قرار گرفته است، حتماً کارشناس مربوطه باید این موضوع را در داخل تست سلامت لپ تاپ استوک ذکر کند. شما باید تست سلامت را به چند مهندس کامپیوتر خبره نشان دهید تا براساس نیاز کاری شما تشخیص دهند که آیا چنین لپ تاپی برای شما مناسب است یا خیر.
بیشتر بدانید :   ویژگی های کول پد مناسب برای لپ تاپ

 

  • دومین فاکتور برای خرید لپ تاپ استوک شیراز، ضمانت‌نامه‌ای است که باید برای سیستم‌ها در نظر گرفته شود. اگر فروشنده به شما بگوید که لپ تاپ ‌های دست دوم به دلیل اینکه از حالت آکبند خارج شده‌اند، ضمانت‌نامه ندارند، به این گفته آن‌ها شک کرده و از خرید منصرف شوید چون لپ تاپ‌ های استوک به محض اینکه وارد کشور می‌شوند و تست سلامت بر روی آن‌ها انجام می‌گیرد، فروشندگان موظف هستند ضمانت‌نامه را برای آن‌ها تعریف کنند تا اگر به دلیل همین دست دوم بودن و بعد از گذشت مدت زمان، مشکلی در داخل آن رخ داد، مشتری نگرانی از این بابت نداشته باشد. همچنین مدت زمان اعتبار گارانتی را بررسی کنید. باید با فاصله زمانی کافی برای ضمانت‌نامه در نظر گرفته شده باشد.
خرید لپ تاپ

خرید لپ تاپ

  • مسأله‌ای که همه افراد جهت خرید لپ تاپ استوک شیراز باید به آن توجه کنند بحث قدرت سیستم انتخابی است. فراموش نکنید که کارایی به دست آمده از یک سیستم با قدرت قطعات سخت‌افزاری به کار رفته در آن، کاملاً رابطه مستقیم دارد. اما نمی‌توانید انتظار داشته باشید که یک لپ تاپ معمولی در حد یک لپ تاپ مهندسی برای شما کارایی داشته باشد. بنابراین باید هدف خود را از خرید مشخص کرده و نیاز‌ها و درخواست‌های خود را در قالب یک لیست به کارشناس ارائه کنید تا براساس ویژگی‌های هر کدام از سخت‌افزار‌هایی که در سیستم لپ تاپ کار برده شده است، بهترین گزینه‌ها را به شما پیشنهاد کند. البته باز هم بهتر در زمان خرید لپ تاپ استوک شیراز از فروشنده بخواهید اجازه دهد چند دقیقه شما با این سیستم کار کنید تا وضعیت کیفیت تصاویر و سرعت سیستم برای شما مشخص گردد.
بیشتر بدانید :   تست لپ تاپ استوک

 

  • نکته آخر در خرید لپ تاپ استوک شیراز، بحث مبلغی است که شما باید برای آن پرداخت می‌کنید. مسلما مهمترین عاملی که باعث می‌شود کارفرمایان برای محیط کاری و آموزشگاهی خود به سراغ لپ تاپ ‌های استوک بروند، بحث پرداخت هزینه کمتر نسبت به لپ‌تاپ‌های نو است. بنابراین بهتر است موضوع قیمت را با چند مهندس کامپیوتر نظر در میان بگذارید تا مطمئن شوید هزینه پرداختی، کاملا منطقی و عاقلانه بوده و کلاهبرداری در این زمینه انجام نمی‌شود.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 5

No votes so far! Be the first to rate this post.

نوشته های مشابه