اخبار

هیوندای سانتافه ۲۰۲۴ با طراحی انقلابی در راه است

هیوندای سانتافه

[ad_1]

هیوندای سانتافه در نسل چهارم خود به سر می‌برد. این نسل که حامل کد TM است، از سال 2018 تولید می‌شود. هر چند از عمر این نسل از سانتافه مدت زمان زیادی نمی‌گذرد، اما کره‌ای‌ها مشغول توسعه نسل بعدی آن هستند و قصد دارند شاسی‌بلند محبوب و پرفروش خود را بزودی بروزآوری کنند. نسل جدید سانتافه اکنون تست‌های جاده‌ای را پشت سر می‌گذارد و برخی عکاسان تصاویر پروتوتایپ آن را حین این تست‌ها شکارکرده‌اند. حالا طراحان و گرافیست‌های سایت روسی Kolesa با دقت در جزئیات آن تصاویر، برداشت خود را از نسل پنجم سانتافه به نمایش گذاشته‌اند.

طرح کامپیوتری که گرافیست‌های Kolesa خلق کرده‌اند، هر سه نمای جلو، جانبی و عقب هیوندای سانتافه را به تصویر می‌کشد. با توجه به سابقه خوب و دقت بالایی که طراحان Kolesa در تجسم نسل بعدی خودروهای مختلف دارند، می‌توان با اطمینان بالایی گفت نسل آتی سانتافه نیز کمابیش مشابه با این طرح‌ها خواهند بود.

تحول در طراحی هیوندای سانتافه 2024

همانطور که مشاهده می‌کنید، هیوندای سانتافه بعدی از نظر طراحی کاملا متحول می‌شود و با چهره‌ای بسیار متفاوت از نسل کنونی به دست مشتری مشتریان خواهد رسید. مثل نسل اخیر کیا موهاوی، سانتافه جدید هم دارای بدنه‌ای جعبه‌ای شکل خواهد بود و سقفی به رنگ مشکی خواهد داشت.

هیوندای سانتافه
فرم بدنه هیوندای سانتافه جدید محصولات لندرور را تا حدودی در ذهن تداعی می‌کند.

طراحان Kolesa چراغ‌های اصلی نسل بعدی سانتافه را با گرافیکی مشابه به حرف H انگلیسی تصور کرده‌اند. این سبک جدید نیست و هیوندای مشابه آن را قبلا در ون استارگیزر استفاده کرده؛ این ون در اندونزی و فیلیپین به فروش می‌رسد.

در نمای عقب، فرم بسیار باریک و طویل چراغ‌ها شاخص‌ترین ویژگی هیوندای سانتافه است. این چراغ‌ها از ون استاریا به امانت گرفته شده‌ و از سقف تا سپر امتداد دارند. همانند استاریا، این چراغ‌ها از گرافیک پیکسلی برخوردار هستند. اگر در این نما شما هم سانتافه را مشابه با کادیلاک اسکلید می‌بینید، باید گفت تنها نیستید!

بیشتر بدانید :   اینستاگرام در حوادث اخیر با دشمن همکاری کرد
هیوندای سانتافه ۲۰۲۴ با طراحی انقلابی در راه است, لپ تاپ استوک

در رابطه با طراحی داخلی نسل پنجم هیوندای سانتافه، فعلا اطلاعات یا طرحی در اختیار نیست. انتظار می‌رود این نسل از کراس‌اوور پرفروش کره‌ای نیمه دوم سال آینده رونمایی و به عنوان مدل 2024 به فروش برسد.

[ad_2]
منبع دیجیتاتو

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.