اخبار

سرعت ۱.۷۵ گیگابیت بر ثانیه برای مسافت ۱۰ کیلومتری

سرعت ۱.۷۵ گیگابیت بر ثانیه برای مسافت ۱۰ کیلومتری

[ad_1]

سامسونگ رکورد سرعت دانلود 1.75 گیگابیت بر ثانیه را در فاصله 10 کیلومتری از طریق تجهیزات mmWave 5G خود ثبت کرد.

در آزمایش میدانی انجام شده، این شرکت به میانگین سرعت دانلود 1.75 گیگابیت بر ثانیه و متوسط سرعت آپلود 61.5 مگابیت بر ثانیه دست یافت. حداکثر سرعت دانلود 2.7 گیگابیت بر ثانیه بود که در فاصله ۱۰ کیلومتری حاصل شد. شرکت NBN به عنوان بخشی از طرح سرمایه‌گذاری 750 میلیون دلاری استرالیا، در این پروژه در کنار سامسونگ حضور داشت.

سامسونگ و شرکت NBN، این آزمایش میدانی و دستیابی به این موفقیت را نقطه عطف جدیدی در توسعه شبکه‌های 5G  می‌دانند که می‌تواند هم در نقاط شهری پرجمعیت و هم در مناطق روستایی کارایی داشته باشد. آزمایش‌های انجام شده نشان می‌دهند شبکه 5G در آینده پتانسیل رشد چشمگیری خواهد داشت.

سرعت ۱.۷۵ گیگابیت بر ثانیه برای مسافت ۱۰ کیلومتری, لپ تاپ استوک

سامسونگ نقطه عطفی در سرعت انتقال شبکه 5G ثبت کرد

Samsung Networks، بازوی تجهیزات شبکه سامسونگ تایید کرده است که این شرکت با استفاده از تجهیزات شبکه mmWave 5G به سرعت متوسط ​​دانلود 1.75 گیگابیت در ثانیه در فاصله 10 کیلومتری دست یافته است. این شرکت با همکاری NBN استرالیا در آزمایش میدانی که اخیراً انجام شده، به چنین نقطه عطفی رسیده است.

شرکت NBN از پیشرفت‌های نرم افزاری و فناوری سامسونگ برای بهبود شبکه mmWave 5G در استرالیا استفاده خواهد کرد. این شرکت با بخشی از طرح سرمایه‌گذاری 750 میلیون دلاری استرالیا، در این پروژه حضور دارد.

سامسونگ می‌گوید که دستاورد جدید این شرکت ثابت می‌کند شبکه mmWave 5G برای مناطق شهری و پوشش گسترده مناطق روستایی و دورافتاده مناسب است. در نتیجه شکاف ارتباطی بین شهرها و مناطق روستایی با چنین فناوری کاهش پیدا می‌کند. طی چند سال گذشته، این شرکت نقش پررنگی در حوزه تجهیزات شبکه 5G داشته است و اکنون با آزمایش میدانی جدید، توانسته نقطه عطفی را در سرعت انتقال به نام خود ثبت کند.

بیشتر بدانید :   بلومبرگ: سال آینده میلادی مک بوک ایر 15 اینچی از راه می‌رسد

[ad_2]
منبع دیجیتاتو

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.