اخبار

اپل مشکل نمایشگر آیفون 14 پرو را تأیید کرد

اپل مشکل نمایشگر آیفون 14 پرو را تأیید کرد, لپ تاپ استوک

[ad_1]

چند هفته پیش برخی کاربران آیفون 14 پرو از وجود یک مشکل عجیب خبر دادند که باعث می‌شد دستگاه آن‌ها هنگام روشن‌شدن، خط‌هایی افقی را روی نمایشگر خود نشان دهد. حالا اپل رسماً این مشکل را تأیید کرده است و می‌خواهد با انتشار یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری، آن را برطرف کند.

طبق گزارش MacRumors، اپل در یک یادداشت جدید مشکل آیفون 14 پرو را پذیرفته و نگرانی‌های مربوط به وجود یک نقص سخت‌افزاری در این دستگاه را برطرف کرده است و تأیید می‌کند که درحال بررسی مشکل است و به‌زودی بروزرسانی iOS جدیدی برای رفع آن منتشر خواهد کرد. اپل در یادداشت خود می‌گوید:

«صاحبان آیفون 14 پرو شاید این موضوع را گزارش کنند که وقتی گوشی خود را روشن یا باز می‌کنند، برای مدت کوتاهی خطوط افقی را در سراسر نمایشگر به‌صورت چشمک‌زن مشاهده می‌کنند. اپل از این مشکل آگاه است و به‌زودی به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای رفع این مشکل منتشر می‌کند.»

مشکل نمایشگر آیفون 14 پرو

کاربران گوشی‌های آیفون 14 پرو اوایل دی‌ماه در شبکه‌های اجتماعی به چنین مشکلی اشاره کرده بودند، با‌این‌حال، جزئیات دقیق مربوط به آن، ازجمله اینکه آیا اپل در حال بررسی مشکل است یا اینکه این مشکل سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری است، در آن زمان ناشناخته بود. همچنین یکی از نیروهای پشتیبانی اپل اعلام کرده بود که این مشکل به درایورها برمی‌گردد و به‌زودی آپدیتی برای آن منتشر خواهد شد.

iOS 16.3 در حال حاضر در حال آزمایش با توسعه‌دهندگان و اعضای برنامه بتای عمومی است، اما انتظار نمی‌رود که این آپدیت حداقل تا چند هفته دیگر در دسترس قرار بگیرد. با‌این‌حال، پیش از آن، اپل ممکن است iOS 16.2.1 را پس از انتشار iOS 16.2 در ماه گذشته منتشر کند تا به این مشکل و باگ‌های دیگری که کاربران تجربه کرده‌اند، رسیدگی کند.

بیشتر بدانید :   ناوگان مجهز به سلاح لیزری ارتش آمریکا ماه آینده میلادی آماده می‌شود

[ad_2]

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.