اخبار

FluentPet در حال توسعه سیستمی برای ارسال پیام توسط سگ ها است

FluentPet در حال توسعه سیستمی برای ارسال پیام توسط سگ ها است, لپ تاپ استوک

[ad_1]

شرکت FluentPet با راه‌اندازی سیستم دکمه مکالمه متصل به یک برنامه، رویای اینکه بتوانید با سگ خود ارتباط برقرار کنید را یک قدم دیگر به واقعیت نزدیک‌تر کرده است. محصول جدید بروزرسانی مدلی است که برای اولین بار توسط سگی به نام Bunny محبوب شد که بیش از 9 میلیون دنبال کننده در شبکه‌های اجتماعی دارد.

FluentPet در نمایشگاه CES 2023 از سیستم جدید خود که FluentPet Connect نام دارد برای ارتباط با حیوانات خانگی رونمایی کرد. مانند نسخه اول، سیستم جدید شامل دکمه‌های قابل برنامه‌ریزی می‌شود که با فشار دادن آن‌ها، دستورات صوتی بیان می‌شوند.

نحوه استفاده سگ از این سیستم

سگ می‌تواند دکمه‌ها را با پنجه یا بینی فشار دهد، در حالی که کاشی‌های شش ضلعی و رنگارنگی که از آن‌ها به عنوان HexTiles یاد می‌شود، دکمه‌ها را در جای خود نگه داشته و نشانه‌های بصری را برای سگ‌ها در مورد مکان دکمه ارائه می‌دهد. با افزایش دایره لغات سگ، می‌توان این سیستم را با چیدن کاشی‌های بیشتری نیز گسترش داد.

برای استفاده از FluentPet، صاحبان سگ کلماتی مانند «آب»، «بیرون»، «توپ» و «بازی» را ضبط می‌کنند که می‌خواهند آن‌ها را به حیوان خانگی خود بیاموزند. البته همانطور که اکثر صاحبان حیوانات خانگی می‌گویند، سگ‌ها از قبل با این کلمات آشنا هستند، اما چیزی که سیستم را جالب می‌کند این است که سگ می‌تواند دکمه‌ای را برای برقراری ارتباط با صاحب خود فشار دهند. صدای سیستم نیز از طریق یک ایستگاه پایه با یک بلندگو متصل به آن تولید می‌شود.

از زمان آغاز عرضه نسل اول محصول در ژوئن 2020، این شرکت به بیش از 100 هزار خانوار خدمات خود را ارائه کرده است. در کمال تعجب FluentPet متوجه شد که سگ‌ها نه تنها قادر به یادگیری کلمات جداگانه نیستند، بلکه ترکیب‌های جدیدی را نیز برای برقراری ارتباط ایجاد می‌کنند، مانند «آب» به علاوه «استخوان» تا نشان دهند که یک مکعب یخ می‌خواهند.

بیشتر بدانید :   دلیلی برای بازگشت به توییتر وجود ندارد + ویدیو

[ad_2]

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.