اخبار

واتس‌اپ روی توسعه قابلیت ساخت استیکر از آواتار کاربران کار می‌کند

واتس‌اپ روی توسعه قابلیت ساخت استیکر از آواتار کاربران کار می‌کند

[ad_1]

واتس‌اپ نسخه جدید بتا اپلیکیشن خود را در دسترس آزمایش‌کنندگان گوگل پلی قرار داده و طبق گزارش‌هایی که بر اساس آن منتشر شده، ظاهرا سرویس پیام‌رسان متعلق به شرکت متا در حال کار روی قابلیت ساخت استیکر از روی آواتار است.

قبلا گزارش‌هایی منتشر شده که نشان می‌داد، واتس‌اپ قصد دارد به کاربران خود اجازه دهد که در تماس‌های ویدیویی از آواتار استفاده کنند. حالا وب‌سایت WABetaInfo در گزارش جدید خود به قابلیت تبدیل آواتار به استیکر صحبت کرده است. ظاهرا این ویژگی در نسخه بتای 2.22.21.3 اپلیکیشن واتس‌اپ برای اندروید کشف شده، هرچند هنوز به‌طور گسترده در دسترس نیست و هیچ صحبتی در مورد زمان عرضه به‌روزرسانی آن برای کاربران بیشتر وجود ندارد.

ساخت استیکر از روی آواتارهای واتس‌اپ

واتس‌اپ روی توسعه قابلیت ساخت استیکر از آواتار کاربران کار می‌کند, لپ تاپ استوک
واتس‌اپ روی توسعه قابلیت ساخت استیکر از آواتار کاربران کار می‌کند, لپ تاپ استوک

تصاویر ارائه شده از این قابلیت نشان می‌دهد که کاربران چگونه می‌توانند آواتار خود را برای استفاده به عنوان یک استیکر تنظیم کنند. هرچند به‌طور دقیق مشخص نشده، اما می‌توان انتظار داشت تا استیکرهایی که بر اساس آواتار ساخته می‌شوند، به‌صورت یک مجموعه در حالت‌های مختلف و همراه با لوازم مختلفی به کاربران ارائه شود.

علاوه بر ارسال این استیکرها در چت‌های فردی یا گروهی، کاربران همچنین می‌توانند از آواتارها به عنوان تصویر پروفایل خود استفاده کنند.

واتس‌اپ به عنوان یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های پیام رسان در جهان، طی چند سال گذشته به‌طور پیوسته قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدیدی را به پلتفرم خود اضافه کرده است. در چند ماه گذشته نیز اپلیکیشن چت متعلق به شرکت متا و «مارک زاکربرگ» یا ویژگی‌های جدیدی را ارائه کرده یا نشان داده که در حال کار روی آن‌ها است.

بیشتر بدانید :  علائم و عوارض کرونا چیست؟ + نحوه تشخیص

از جمله ویژگی‌هایی که اخیرا گزارش‌هایی درباره آن منتشر شده بود، می‌توان به نظرسنجی درون‌برنامه‌ای اشاره کرد که البته هنوز در حال توسعه است و در دسترس کاربران قرار نگرفته! از سویی دیگر، شرکت متا برای اولین بار امکان خرید مواد غذایی از طریق واتس‌اپ را فراهم کرده بود که البته فعلا فقط در دسترس کاربران هند قرار گرفته است.

[ad_2]

منبع

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.