اخبار

مزایده تندر 90 با قیمت 690 میلیون تومان توسط ایران خودرو، دوسال بعد از قطع تولید

مزایده تندر 90 با قیمت 690 میلیون تومان توسط ایران خودرو، دوسال بعد از قطع تولید, لپ تاپ استوک

[ad_1]

عرضه چندین دستگاه خودروی تندر ۹۰ در مزایده ایران خودرو خبرساز شده است. مزایده جدید ایران‌خودرو شامل مدل‌های مختلفی می‌شود که رنو تندر ۹۰ در بین آن‌ها از محبوبیت بسیاری برخوردار بوده و در حین تعجب، باعث خوشحالی متقاضیان شده است. نام خودروهای متعددی در این مزایده به چشم می‌خورد، ولی حضور چندین دستگاه تندر ۹۰ سروصدای بسیاری به پا کرده است. نسخه‌های دستی و اتوماتیک این خودرو به ترتیب با قیمت ۴۱۵ و ۶۹۰ میلیون تومان در مزایده عرضه شده‌اند. مدت‌زمان زیادی از توقف تولید خودروهای رنو تندر ۹۰ می‌گذرد و حالا برای بسیاری افراد این سؤال مطرح شده که ایران‌خودرو این ماشین‌ها را از کجا آورده است؟! یعنی این همه مدت، خودروهای تندر ۹۰ در پارکینگ ایران‌خودرو باقی مانده‌اند یا محصولات جدیدی تولید شده که از وجود آن بی‌اطلاع هستیم؟

جدیدترین مزایده ایران‌خودرو از روز چهارشنبه ۷ دی‌ماه آغاز شده و تا روز یکشنبه (۱۱ دی‌ماه) ادامه دارد. در این مزایده، بیش از ۷۰۰ دستگاه خودروی آسیب‌دیده صفر و کارکرده عرضه شده‌اند و امکان بازدید از آن‌ها برای متقاضیان وجود دارد.

در هر صورت، مدل‌های دیگری به غیر از تندر ۹۰ در مزایده ایران خودرو شرکت دارند. تارا اتوماتیک، هایما S7، هایما S5 اتوماتیک، دنا پلاس، پژو ۲۰۷ ساده، وانت آریسان دوگانه‌سوز، پژو پارس با موتور TU5 و XU7، پژو ۲۰۶ و … از دیگر خودروهای عرضه‌شده در مزایده آذرماه ایران‌خودرو هستند.

از بین خودروهای مذکور، پژو پارس با موتور TU5 با قیمت ۵۰۰ میلیون تومان و وانت آریسان دوگانه سوز با قیمت ۲۱۰ میلیون تومان به مزایده گذاشته شده‌اند. هایما S5 اتوماتیک نیز با برچسب ۹۱۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

بیشتر بدانید :   آمازون می‌خواهد ربات خانگی Astro بتواند همه نیازهای شما را پیش‌بینی کند

مزایده جدید ایران‌خودرو هیچ محدودیتی برای کد ملی نداشته و متقاضی برای ثبت‌نام اینترنتی می‌تواند به سامانه مزایده ایران‌خودرو مراجعه کند. مهلت پیشنهاد قیمت برای خودروهای مزایده‌ای در بازه ۷ الی ۱۱ دی‌ماه (تا ساعت ۱۲ شب) بوده و برندگان مزایده در تاریخ ۱۲ دی‌ماه اعلام می‌شوند.

[ad_2]

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.