فروش اقساطی

فروش اقساطی لپ تاپ و کامپیوتر

از طریق پلتفرم تسهیالت والتا ، کاربران می توانند به سادگی و بصورت غیرحضوری تسهیالت خرید کال دریافت کنند و در فروشگاههای معرفی شده در سایت والتا ثبت سفارش انجام دهند و هزینه خرید کال را به صورت اقساط ماهیانه پرداخت نمایند.


برای شروع کافیست مراحل زیر را طی کنید :


• مرحله اول : ثبت نام در سایت والتا

ابتدا به سایت ir.walleta وارد شده و بعنوان کاربر ثبت نام کنید . توجه داشته باشید نام و نام خانوادگی شما باید مطابق با اطالعات ثبت احوال باشد . شماره تلفن همراه شما باید متعلق به شما باشد .


• مرحله دوم : تکمیل پروفایل و احراز هویت

تصویر پشت و روی کارت ملی و شناسنامه را باید آپلود کنید. در این مرحله احراز هویت اولیه انجام می گیرد.


• مرحله سوم : انتخاب تامین کننده مالی که می خواهید از آن تسهیالت دریافت کنیدو ثبت درخواست تسهیالت

در پلتفرم والتا منابع مختلفی برای اعطا تسهیالت وجود دارد که بخش بیشتر آن از سمت لیزینگها می باشد. )
لیزینگ ها مجموعه هایی هستند که در حوزه تسهیالت و بصورت کالن فعالیت دارند (. از طریق پلتفرم والتا، شما می توانید تامین کنندگان مالی یا همان تسهیالت دهندگان خ رید اقساطی کال را با هم مقایسه کنید و تامین کننده مالی متناسب با شرایط خود را انتخاب کنید. در این قسمت ابتدا تامین کننده مالی و مبلغ تسهیالت را با توجه به سقف ارائه شده تعیین نموده و سپس اقدام به بارگذاری مدارک خواسته شده ) از قبیل گردش حساب ، مدارک هویتی ،گواهی شغلی و … ( نمایید . بعد از تکمیل این قسمت و ثبت درخواست پرونده شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت .
طرح های تسهیالت فعال والتا و اطالعات بیشتر از جمله نرخ تسهیالت را می توانید در سایت والتا ببینید.

• مرحله چهارم : ثبت چک در سامانه صیاد

بعد از تایید درخواست تسهیالت از سمت تامین کننده مالی ، دارندگان چک صیاد بنفش رنگ بایستی چک ضمانت و یا چکهای اقساط خود را طبق فرمت تعریف شده در سایت والتا ،نوشته و در سامانه صیاد ثبت نمایند ،سپس تصویر رسید ثبت را در کنترل پنل والتا در قسمت سایر مدارک بارگذاری کنند.
دارندگان چک صیاد قدیم ) کرم رنگ ( فقط کافیست چک ضمانت و یا چکهای اقساط را طبق فرمت تعریف شده در سایت والتا بنویسند و تصویر آن را در پنل کاربری در قسمت سایر مدارک ، بارگذاری کنند.


• مرحله پنجم : ارسال چک ضمانت و چکهای اقساط

بعد از تایید چک ضمانت یا چکهای اقساط ) بسته به نوع طرح تسهیالت انتخاب شده ( بایستی اصل چک یا چکها به آدرس پلتفرم والتا ارسال گردد. در حال حاضر چک باید بنام شخص درخواست کننده تسهیالت باشد .


• مرحله ششم : واریز مبلغ تسهیالت به کیف پول کاربری

تمام کاربران والتا در پنل کاربری خود دارای کیف پول اعتباری می باشند که بعد از دریافت چک، مبلغ تسهیالت تایید شده به کیف پول کاربری شما واریز می گردد .


• مرحله هفتم : خرید اقساطی از فروشگاههای دلخواه

در این مرحله شما می توانید به فروشگاههای طرف قرارداد پلتفرم والتا وارد شده و کالی مورد نظر خود را خریداری و سفارش خود را ثبت نمایید. کاربرانی که تمایل به ثبت سفارش آنالین دارند کافیست به وب سایت فروشگاه وارد شده و مراحل خرید آنالین را طی کنند ، فقط با این تفاوت که در قسمت پرداخت و انتخاب درگاه بانکی ، باید درگاه اعتباری والتا را انتخاب نمایید.
• کاربرانی که تمایل به خرید حضوری از فروشگاه دارند ، بایستی بعد از دریافت تسهیالت برای ثبت سفارش ، بصورت حضوری به مکان فروشگاه مراجعه نمایند.


• مرحله هشتم : پرداخت اقساط

پرداخت اقساط نیز بستگی به طرح تسهیالت انتخاب شده دارد. در صورت ارسال چک ضمانت ، برای پرداخت اقساط کافیست ماهیانه به پنل کاربری خود در والتا وارد شده و بصورت آنالین اقدام به پرداخت اقساط تسهیالت نمایید.
در صورت ارسال چک اقساط ، هر سه ماه چکهای ارسال شده در تاریخ مقرر توسط تامین کننده مالی پاس میگردد. لذا ضروریست تا یک روز قبل از موعد تاریخ چک نسبت به تکمیل موجودی حساب خود اقدام فرمایید.