اخبار

ترانسفر فرودگاهی کیش

ترانسفر فرودگاهی کیش, لپ تاپ استوک

[ad_1]

سلب مسئولیت: سیپک صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

شما با خرید بلیط و رزرو هتل گادنیا کیش یا رزرو هتل میراژ کیش خریدتان را از علی بابا تمام کرده‌اید؛ حالا چه؟ بله، نوبت ترانسفر فرودگاهی است. حتما شده برای کار یا تفریح بخواهید به کیش سفر کنید و نگران ترانسفر فرودگاهی کیش باشید. خب، من اینجام تا این نگرانی را برایتان به مسئله ساده‌ای تبدیل کنم.

ترانسفر فرودگاهی چیست؟

ابتدا بیایید با هم همه‌چیز را راجع به ترانسفر فرودگاهی بدانیم. ترانسفر فرودگاهی همان خدماتی است که شما را از شر دنبال تاکسی بودن خلاص می‌کند. فرض کنید خسته و خوابالوده از هواپیما پیاده می‌شوید، حالا بقیه راه را باید با تاکسی تا هتل طی کنید تا به اتاق رزرو شده برسید و یک دل سیر استراحت کنید. اگر از قبل ترانسفر فرودگاهی رزرو نکرده باشید، باید با چمدان‌هایتان راه بروید تا تاکسی پیدا کنید.

ترانسفر فرودگاهی خدماتی است که با رزرو آن، ماشین‌ها شما را به محض پیاده شدن از هواپیما تا هتل می‌رسانند. البته کیفیت خدمات به VIP  یا CIP  بودن رزروتان هم بستگی دارد. خبر خوب این است که گاهی در رزرو ترانسفر فرودگاهی کیش، شما می‌توانید ماشین دلخواهتان را برای سفری کوتاه انتخاب کنید.

شاید پیش خودتان فکر کرده باشید کرایه تاکسی آن‌قدرها هم سخت نیست؛ اما بگذارید از فواید رزور ترانسفر فرودگاهی بگویم یا با دودلی سراغ رزرو نروید. وقت شما باارزش است و همه این را می‌دانند؛ ترانسفر فرودگاهی زمان شما را در هیچ کجای مسیر تلف نمی‌کند، سریع و بی‌دردسر سوار می‌شوید و به مقصد می‌رسید. اگر هم خسته راه باشید یا حالتان در هواپیما بد شده باشد، با ترانسفر فرودگاهی دیگر سختی و خستگی بیشتری در مسیر نخواهید داشت.

بیشتر بدانید :  واتس‌اپ روی توسعه قابلیت ساخت استیکر از آواتار کاربران کار می‌کند

انواع ترانسفر فرودگاهی

صحبت از VIP و CIP کردم. این دو، خدمات تقریبا مشابه دارند؛ اما همیشه کیفیت در هر سطحی فرق می‌کند. البته نگران نباشید، فرق آن از زمین تا آسمان نیست. قیمت هر کدام بستگی به جایی دارد که در آن ترانسفر فرودگاهی رزرو می‌کنید؛ ولی خیالتان راحت باشید، قیمت‌ها فرق زیادی ندارد. لازم است اشاره کنم ترانسفر فرودگاهی به ازای هر نفر محاسبه می‌شود؛ یعنی مثلا اگر شما چهار نفر هستید نمی‌توانید برای یک نفر رزرو کنید، به ازای هر نفر باید هزینه ترانسفر فرودگاهی را پرداخت کنید.

 این مطلب را هم  بخوانید: برای اجاره سوئیت در کیش چه راه هایی وجود دارد

البته بهتر است به دو نوع کلی رایگان و غیر رایگان هم اشاره کنم. ترانسفر فرودگاهی رایگان، معمولا از سمت هتل است. هتل های دو تا پنج ستاره، معمولا برای مهمانان خود ترانسفر فرودگاهی رایگان دارند. ترانسفر غیررایگان هم همین است که مدام صحبتش را می‌کنم. فرق ترانسفر رایگان و غیر رایگان این است که در ترانسفر غیررایگان ماشین‌ها و خدمات لوکس‌تر و با کیفیت‌تر هستند.

خدمات VIP

ترانسفر پای پله‌های هواپیما، پذیرایی در سالن VIP، پیشخدمت اختصاصی و تحویل بار و کارت پرواز، از خدمات اصلی این نوع ترانسفر فرودگاهی هستند. قیمت رزرو برای یک بزرگسال و کودکان 2 تا 12 سال متفاوت است؛ لازم است اشاره کنم در کل خدمات VIP از خدمات CIP کمی گران‌تر است.

خدمات  CIP

ترانسفر پای پله‌های هواپیما، پذیرایی در سالن CIP و تحویل بار و کارت پرواز. تفاوت چندانی ندارد؛ درست است؟ خدمات CIP هم برای یک بزرگسال و کودکان 2 تا 12 سال قیمت‌های متفاوتی را دارد. با ترانسفر فرودگاهی CIP شاید لوکس نباشید؛ اما دست کمی از آن‌ها ندارید.

بیشتر بدانید :  سرطان معده، از پیشگیری تا درمان

ترانسفر CIP معمولا در دسترس‌تر است؛ زیرا مردم زیاد طرفدار خدمات VIP نیستند. شما می‌توانید از طرافداران VIP باشید یا از دوستان CIP؛ همه چیز به سلیقه و دل‌خواه شما بستگی دارد. پیشنهاد می‌کنم زیاد سر این مسئله وقت نگذارید و با خیال راحت یکی را انتخاب کنید حتی به شانس؛ چون هر دو نوع به نحوه خود عالی و بی‌نقص عمل می‌کنند.

ترانسفر فرودگاهی کیش

ترانسفر فرودگاهی کیش، تمام مواردی که گفتم را دارد؛ سفر راحت، انتخاب نوع ترانسفر فرودگاهی، انتخاب ماشین موردنظر، قیمت‌های مختلف و حتی ترانسفر رایگان از سمت هتل. با رزرو هتل گاردنیا کیش یا رزرو هتل میراژ کیش به  ترانسفر فرودگاهی رایگان دسترسی دارید؛ البته این دو هتل، تنها هتل‌هایی نیستند که ترانسفر فرودگاهی رایگان دارند.

در آخر

هر هتل و بلیطی را که از علی بابا انتخاب کرده‌اید، با دلی خوش بار سفر ببندید و راه بیوفتید. یادتان نرود حسابی خوش بگذرانید و جاهای دیدنی کیش را هم فراموش نکنید؛ حتی اگر برای سفر کاری به کیش می‌روید کمی خوش بگذرانید و جانی تازه کنید. در آخر، در آخر برای ما که معنا ندارد؛ ما همیشه با شما هستیم.

[ad_2]

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.