اخبار

بخشنامه عرضه لاماری ایما در بورس کالا ۱۴ اسفندماه ۱۴۰۱

بخشنامه عرضه لاماری ایما در بورس کالا ۱۴ اسفندماه ۱۴۰۱, لپ تاپ استوک

[ad_1]

آرین پارس موتور قرار است برای پنجمین بار، لاماری ایما را در پلتفرم بورس کالا عرضه کند. در همین راستا، بخشنامه عرضه لاماری ایما در بورس کالا به تازگی رونمایی، و اطلاعات و شرایط شرکت در آن اعلام شده است.

طبق اطلاعات قیدشده در جدیدترین بخشنامه عرضه لاماری ایما در بورس کالا ایران، کراس اوور جذاب آرین پارس موتور قرار است در چهار رنگ متفاوت مشکی، سفید، خاکستری و سبز با قیمت پایه ۹۸۱ میلیون تومان به مزایده گذاشته شود. تمام این خودروها به عنوان مدل‌های ۱۴۰۲ پلاک گذاری شده و تاریخ سررسید قرارداد سلف برای ۳۱ خردادماه تنظیم شده است.

مزایده لاماری ایما در روز یکشنبه مورخ ۱۴ اسفندماه آغاز می‌شود و معمولا حدود ۳ الی ۴ ساعت بعد به دلیل فروش کامل موجودی به پایان می‌رسد. توجه داشته باشید که شرکت در مزایده مستلزم اخذ کد بورس کالا و مراجعه به کارگزاری‌های مجاز جهت ثبت درخواست خرید است.

در بخشنامه عرضه لاماری ایما در بورس کالا ایران، هزینه‌های قانونی خرید خودرو حدود ۴۰ میلیون تومان اعلام شده است. بنابراین خریدار علاوه بر قیمت خودرو می‌بایست ۴۰ میلیون تومان بابت هزینه‌های قانونی و همین‌طور ۹ درصد قیمت نهایی فروش را به عنوان مالیات بر ارزش‌افزوده پرداخت کند. جدول زیر، شرایط عرضه لاماری ایما در بورس کالا اسفندماه ۱۴۰۱ را نشان می‌دهد.  

نوع/رنگ خودرومدلقیمت پایههزینه‌های اضافیکد طرح فروشلاماری ایما مشکی۱۴۰۲۹۸۱ میلیون تومان۹ درصد قیمت نهایی فروش به‌عنوان مالیات بر ارزش‌افزوده + ۳۹.۴ میلیون تومان بابت هزینه‌های اضافیEAMA-B-211لاماری ایما سفید۱۴۰۲۹۸۱ میلیون تومان۹ درصد قیمت نهایی فروش به‌عنوان مالیات بر ارزش‌افزوده + ۳۹.۴ میلیون تومان بابت هزینه‌های اضافیEAMA-B-212لاماری ایما خاکستری۱۴۰۲۹۸۱ میلیون تومان۹ درصد قیمت نهایی فروش به‌عنوان مالیات بر ارزش‌افزوده + ۳۹.۴ میلیون تومان بابت هزینه‌های اضافیEAMA-B-213لاماری ایما سبز۱۴۰۲۹۸۱ میلیون تومان۹ درصد قیمت نهایی فروش به‌عنوان مالیات بر ارزش‌افزوده + ۳۹.۴ میلیون تومان بابت هزینه‌های اضافیEAMA-B-214

بیشتر بدانید :   استخراج بیت کوین با گوشی؛ هر آنچه باید بدانید

شرایط خرید لاماری ایما در بورس کالا

بخشنامه عرضه لاماری ایما در بورس کالا همچنین به شرایط شرکت در مزایده و خرید این خودرو اشاره می‌کند که خلاصه آن‌ها در ادامه ارائه شده است.  

همانند مراحل قبلی، هر کد ملی تنها مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کدهای عرضه شده و فقط یک دستگاه خودرو است. خریدار حق واگذاری حقوق قراردادی و انتقال خودرو به غیر را ندارد و در ضمن، درخواست تغییر در اطلاعات خریدار، رنگ خودرو و یا تغییر نمایندگی مجاز امکان‌پذیر نیست.    

انتخاب بیمه‌گر بر عهده فروشنده است، ولی خریدار باید هزینه آن را پرداخت کند. خریدار همچنین موظف است پس از خرید، جهت تکمیل فرایند و تسویه‌حساب به آدرس Sales.lamari.ir مراجعه کرده و پس از تکمیل اطلاعات مربوط به بخش حساب کاربری، نمایندگی مجاز موردنظر جهت تحویل خودرو را انتخاب کند.

تمامی وجوه اعم از مبلغ نهایی خودرو، مالیات بر ارزش‌افزوده و سایر هزینه‌های اضافی باید به نام شخص خریدار به حساب شرکت آرین پارس موتور واریز شود. مدارک مربوط به تسویه‌حساب به همراه مدارک لازم جهت شماره‌گذاری از جمله اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه خریدار و فرم احراز محل سکونت (از سامانه سخا) به نمایندگی مجاز منتخب تحویل داده می‌شوند. اهمال در ارائه و تکمیل مدارک در مهلت معین، خریدار را مکلف به پرداخت روزانه جریمه‌ای معادل با یک‌دهم درصد ارزش معاملاتی خودرو می‌کند. لاماری ایما با گارانتی ۳ ساله (۶۰ هزار کیلومتر) عرضه می‌شود و دارای سرویس دوره‌ای رایگان به مدت ۲ سال (۴۰ هزار کیلومتر) با فاصله زمانی ۶ ماهه (۵ هزار کیلومتر) است.

بیشتر بدانید :   بیل گیتس می‌گوید هوش مصنوعی کاربران را از گوگل و آمازون بی‌نیاز می‌کند

[ad_2]

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.