اخبار

بازیکنان تیم فوتبال حواله خودرو را پس دادند؛ خبری از خودروهای گران‌قیمت نبود!

بازیکنان تیم فوتبال حواله خودرو را پس دادند؛ خبری از خودروهای گران‌قیمت نبود!, لپ تاپ استوک

[ad_1]

صعود ایران به جام جهانی 2022 بی‌دردسر و با پیروزی مقابل عراق در ورزشگاه آزادی رقم خورد. آن شب و زمانی که همه مشغول خوشحالی بودند، معاون اول رئیس‌جمهور با حضور در رختکن تیم‌ملی وعده یک پاداش متفاوت را به بازیکنان داد: حواله ورود یک خودرو ۲۰ هزار دلاری که باید مالیات و عوارض واردات آن نیز پرداخت می‌شد. حواله‌ای که حالا خبر می‌رسد توسط بازیکنان تیم فوتبال پذیرفته نشده و به مدیران مربوطه پس داده شده است!

ظاهراً آنچه پیش از بازی ایران – آمریکا به بازیکنان تیم ملی رسید، حق ورود یک خودرو با سقف حدود 20 هزار دلاری بود که مشمول پرداخت مالیات و برخی هزینه‌های دیگر هم می‌شد. این شرایط از نظر بازیکنان، کاملاً متفاوت با وعده پاداش برای صعود به جام جهانی بود؛ چرا که سقف 20 هزار دلاری بازیکنان را ملزم می‌کرد که خودروهای معمولی و لو آپشن وارد کنند که طبیعتاً سوار‌شدن بر چنین خودروهایی با رؤیاهای یک بازیکن فوتبال در سطح تیم ملی تفاوت زیادی دارد.

بنابراین حالا خبر می‌رسد که بازیکنان در تصمیمی جمعی، این جایزه را به مسئولان حاضر در اردو بازگردانده‌اند تا نارضایتی خود را از آنچه «بدعهدی» می‌دانند، نشان دهند. در همین حین البته ملی‌پوشان سایر رشته‌های ورزشی نیز نارضایتی خود را از توجه ویژه و حمایت‌های غیر‌عادلانه از بازیکنان فوتبال به‌شکل علنی مطرح کردند و در‌نهایت تمام این حواشی باعث شد تا فوتبالیست‌ها تصمیم به بازگشت حواله خودروهای نه‌چندان رؤیایی وعده داده شده بگیرند.
البته تیم ملی یک پاداش دیگر هم داشت که مربوط به پیروزی مقابل ولز در هفته دوم مرحله گروهی جام جهانی بود. این پاداش 15 هزار دلاری، شب بازی ایران و آمریکا، در اردوی تیم ملی به بازیکنان داده شد و البته آن‌ها در اقدامی جالب، تصمیم گرفتند که هر کدام 7 هزار دلار از این پاداش را برای آزادی زندانیان جرائم مالی و غیرعمد صرف کنند.

بیشتر بدانید :   لیست گوشی‌های شیائومی برای آپدیت MIUI 14 + لیست مدل‌ها

[ad_2]

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 1 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.