اخبار

این تلویزیون غول‌پیکر ال‌جی 300 هزار دلار قیمت دارد! + عکس

این تلویزیون غول‌پیکر ال‌جی 300 هزار دلار قیمت دارد! + عکس

[ad_1]

ال‌جی چند روز پیش از یک تلویزیون غول‌پیکر 136 اینچی با نام LG MAGNIT 4K رونمایی کرد و حالا قیمت آن مشخص شده که 300 هزار دلار است!

تلویزیون جدید کره‌ای به یک پنل 136 اینچی با فناوری پنل میکرو LED مجهز شده که حداکثر روشنایی 2000 نیت دارد. این تلویزیون از رفرش ریت 120 هرتز پشتیبانی می‌کند و همانطور که از نام آن می‌توان حدس زد، رزولوشن 4K را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این تلویزیون سیستم عامل webOS را اجرا می‌کند و حاشیه‌های کمی اطراف آن به چشم می‌خورند.

تلویزیون غول‌پیکر ال‌جی با قیمت نجومی!

حالا این کمپانی کره‌ای قیمت تلویزیون غول‌پیکر خود را برای بازار ایالات متحده آمریکا اعلام کرده. این محصول با قیمت نجومی 299,999 دلار به فروش می‌رسد. البته اگر این قیمت بنظرتان چندان بالا نیست، خریدار می‌توان آن را با سیستم صوتی BeoLab 90 بنگ اند آلفسن سفارش دهد که قیمت نهایی آن را به 349,999 دلار می‌رساند.

این تلویزیون غول‌پیکر ال‌جی 300 هزار دلار قیمت دارد! + عکس, لپ تاپ استوک

اسپیکرهای بنگ اند آلفسن در حالت عادی قیمتی برابر 115 هزار دلار دارند و هرکدام از آن‌ها به لطف 18 درایور، صدای 8200 واتی را در اختیار خریدار خود قرار می‌دهند.

البته می‌توان این محصول را با اسپیکرهای ارزان‌تر بنگ اند آلفسن مانند Beolab 28 و Beolab 50 هم سفارش داد، البته هنوز قیمت این مدل‌ها از سوی ال‌جی اعلام نشده. قیمت این اسپیکرها به صورت جداگانه به ترتیب برابر 16,500 و 47,000 دلار است، با این حال در صورت خرید آن‌ها به صورت باندل، قیمت‌شان کاهش می‌یابد.

در حال حاضر ال‌جی اطلاعاتی درباره تاریخ عرضه این تلویزیون اعلام نکرده است.

بیشتر بدانید :   آمازون می‌خواهد ربات خانگی Astro بتواند همه نیازهای شما را پیش‌بینی کند

[ad_2]
منبع دیجیتاتو

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.