اخبار

آیفون 15 اولترا احتمالا با دو دوربین جلو معرفی خواهد شد

آیفون 15 اولترا احتمالا با دو دوربین جلو معرفی خواهد شد

[ad_1]

هرچند آیفون 14 به تازگی معرفی شده، اما شایعات مربوط به نسل بعدی، یعنی آیفون 15 و به‌ویژه آیفون 15 اولترا در حال منتشر شدن است. در گزارش جدیدی اشاره شده که این گوشی احتمالا دارای دو دوربین جلو و فضای ذخیره‌سازی بیشتری خواهد بود.

هفته گذشته «مارک گورمن» از بلومبرگ ادعا کرده بود که اپل قصد دارد در نسل بعدی، نام آیفون پرو مکس خود را به اولترا تغییر دهد. حالا منبع دیگری که با نام Majin Bu در توییتر فعالیت می‌کند، ادعا کرده که اپل در آیفون 15 اولترا طراحی گوشی‌های خود را تغییر می‌دهد تا شاهد دو دوربین جلو در آن باشیم. البته به طور دقیق مشخص نشده که دوربین دوم چه مورد استفاده‌ای خواهد داشت.

این دو دوربین جلو احتمالا ویژگی خواهد بود که آیفون 15 اولترا را از آیفون 15 پرو متمایز می‌کند، زیرا این منبع اشاره می‌کند که آیفون 15 پرو تنها یک دوربین جلو خواهد داشت.

دیگر تغییرات آیفون 15 اولترا

آیفون 15 اولترا احتمالا با دو دوربین جلو معرفی خواهد شد, لپ تاپ استوک

تغییر دیگری که اپل احتمالا برای دستگاه‌های 2023 خود اعمال کند، فضای ذخیره‌سازی بیشتری خواهد بود. در این گزارش گفته شده که مدل اولترا با حافظه داخلی پایه 256 گیگابایت عرضه خواهد شد. آیفون 14 پرو مکس امسال با 128 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی راهی بازار شده بود. در مورد آیفون 15 پرو، فضای ذخیره‌سازی آن ممکن است همان 128 گیگابایت باقی بماند.

بهتربن های لپ تاپ استوک و کامپیوتر استوک را از ما بخواهید.

آخرین تغییری که Majin Bu به آن اشاره کرده، استفاده از پورت USB-C است. با این حال، با توجه به اینکه بریتانیا از اپل درخواست کرده تا برای گوشی‌های خود در آینده از USB-C استفاده کند، این تغییر قابل انتظار بود.

بیشتر بدانید :   دوچرخه‌ای که انتقال نیرو به چرخ را به‌جای زنجیره با برق انجام می‌دهد

اخیرا شایعات دیگری درباره آیفون 15 اولترا نیز منتشر شده بود که از جمله آن‌ها می‌توان به قابلیت فیلم‌برداری 8K و شارژدهی بالای باتری اشاره کرد. با این حال، مانند تمام شایعات دیگر، باید اشاره کرد که به طور دقیق نمی‌توان چنین گزارش‌هایی را تایید کرد.

منبع دیجیاتو

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 47

No votes so far! Be the first to rate this post.