ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

مشاهده جدول مشخصات

270,000 تومان

موجود

مشخصات فنی

وزن 0.075 g
ابعاد 0.85 × 1.34 × 5.65 cm
میانگین طول موج

1310nm

نوع فیبر

MMF

پهنای باند کانال

500MHz

مدل

GLC-LH-SM

قدرت دریافت داده

3 تا 20 dBm

قدرت ارسال داده

3 تا 9.5 dBm

حجم هسته

62.5 میکرومتر

طول موج دریافت و ارسال

1260 تا 1355 nm

پورت انتقال

1000BASE-LX/LH

امتیاز و نظر کاربران

5 / 0
میانگین امتیاز 0 امتیاز و رای
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM
  • تصاویر
  • جدول مشخصات
  • نظرات کاربران